Bezpieczeństwo transacji

Płatności w sklepie dolceluce.pl mogą być realizowane na wiele sposobów. Każdy gwarantuje pełne bezpieczeństwo transferu pieniędzy. Dostępne są następujące formy:

Płatność za pośrednictwem centrum płatności on line PayU.

Usługa chwilowo nieaktywna! Przepraszamy za utrudnienia!

Jest to bardzo wygodny dla klienta i super bezpieczny system płatności. Opłata jest uiszczana za pośrednictwem następujących kanałów:
  • kartę płatniczą - VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych
  • szybki przelew z mBanku - mTransfer
  • szybki przelew z MultiBanku - MultiTransfer
  • szybki przelew z Inteligo - Intelipay
  • szybki przelew z BZ WBK - Przelew24
  • przelew tradycyjny - Poczta Polska oraz inne uprawnione placówki
PayU stosuje najbardziej zaawansowane ze wszystkich systemów płatności w Polsce rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo dokonywanych transakcji online. Serwis posiada certyfikaty bezpieczeństwa najbardziej znanych i renomowanych instytucji na świecie oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami. Jako jedyni dostarczają rozwiązania i instrumenty płatnicze, zastosowane na podstawie dedykowanych, oficjalnych umów z bankami, które oprócz samego mechanizmu płatności, pozwalają na wzajemne działania marketingowe, mające na celu m.in. promowanie PayU wraz z jego Partnerami na stronach banku.


Płatność na terenie kraju.

Klienci dokonujący płatności kartą na terenie kraju proszeni są o wybór opcji PayU kraj.

Płatność za granicą.

Klienci dokonujący płatności kartą poza granicami naszego kraju  proszeni są o wybór opcji PayU świat.


Dzięki temu gwarantuje:
  • poufność wprowadzanych do systemu danych
  • szyfrowanie komunikacji między klientem a serwerem (Certyfikat Bezpieczeństwa Thawte, Certyfikat SSL, System 3D Secure: Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode)
  • unikatowy wewnętrzny system monitorowania transakcji online ograniczający ryzyko wyłudzeń
  • autorskie aplikacje do wykrywania transakcji oszukańczych oraz prób wyłudzeń, które potrafią m.in. udaremnić próbę płatności skradzioną, niezastrzeżoną kartą.
SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera i zapewnienia integralność oraz poufność przesyłanych informacji. W momencie nawiązania połączenia z bezpieczną (stosującą protokół SSL) stroną www następuje ustalenie algorytmów oraz kluczy szyfrujących, stosowanych następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką a serwerem www. Protokół SSL jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych. W systemie PayU transmisja danych szyfrowana jest z użyciem 128 bitowego protokołu. Złamanie 128 bitowego klucza zajęłoby 1 bilion x 1 bilion lat.

Płatności dokonywane kartami płatniczymi Visa oraz MasterCard/EuroCard w serwisie PayU są chronione za pomocą technologii 3D Secure. 3D Secure jest nową technologią przetwarzania transakcji internetowych przygotowaną i zastosowaną przez Visa i MasterCard. Systemy weryfikacji danych w organizacjach zajmujących się kartami są oznaczane jako Verified by Visa i MasterCard secureCode.

Płatność bezpośrednio na konto firmowe

Jest to najbardziej tradycyjny i jednocześnie najtańszy dla klienta sposób dokonywania przelewu. Transfer pieniędzy odbywa się bezpośrednio z konta klienta na konto firmy dolceluce - ELMAX Sp. z o.o. Sp. k. (będącej właścicielem sklepu internetowego dolceluce.pl) w Konto Bankowe: BGZ BNP PARIBAS 41 1600 1462 1844 7054 3000 0021

Bezpieczeństwo takiej transakcji leży po stronie banków, odpowiedzialnych za transfer środków od klienta.

Szczegółowe zasady, Drogi Kliencie, znajdziesz w Regulaminie zakupów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sklep internetowy Shoper.pl